Kuitukaapeli ST=>SC duplex, multimode 5m

Toimitusaika:

Alle viikko

Saatavuus

Arabia Digishop noutopiste

0 kpl

Töölö Digishop noutopiste

0 kpl

Tampere Digishop noutopiste

0 kpl

Tuusula Digishop noutopiste

0 kpl

Varastotuotteita voi ostaa myymälöistä ilman nettitilausta

Kuitukaapeli ST=>SC duplex, multimode 5m
24.95 Varastossa


24,95 €
Tuotekuvausta ei toistaiseksi saatavissa.
Kuvaus

Yksityiskohdat

.
Lisätiedot

Lisätietoa

Tuotekoodi FB-45
EAN 7340004606093
Takuu 1 vuosi
Valmistaja All Ride
Arvostelut
Kysy tuotteesta

Tuotekysymykset

  • Lähetä kysymys. Vastaamme pian.


TOIMITUSKULUT
TOIMITUSTAPA TOIMITUSKULU
Posti - Kirje 2,95 €
Postiin tai pakettiautomaattiin 5,95 €
Ovelle - tai yrityspaketti 9,95 €
Nouto Digishop myymälästä 0,00 €