Postin lakon takia tilaukset toistaiseksi vain Postin pakettikuljetuksena tai myymälänoudolla (kirjepostin todennäköisten viivästysten takia).
Postin pakettipalveluissa ei ole toistaiseksi huomattu viiveitä normaalista.

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

Lisää kuvia

Toimitusaika:

Alle viikko

Saatavuus

Arabia Digishop noutopiste

0 kpl

Töölö Digishop noutopiste

0 kpl

Tampere Digishop noutopiste

0 kpl

Tuusula Digishop noutopiste

0 kpl

Varastotuotteita voi ostaa myymälöistä ilman nettitilausta

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
26.95 Varastossa


26,95 €
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM)


- Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM
Kuvaus

Yksityiskohdat

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM)


- Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM
Lisätiedot

Lisätietoa

Tuotekoodi SFP-C0003
EAN ei saatavilla
Takuu 1 vuosi
Arvostelut
Kysy tuotteesta

Tuotekysymykset

  • Lähetä kysymys. Vastaamme pian.


TOIMITUSKULUT
TOIMITUSTAPA TOIMITUSKULU
Posti - Kirje 2,95 €
Postiin tai pakettiautomaattiin 5,95 €
Ovelle - tai yrityspaketti 9,95 €
Nouto Digishop myymälästä 0,00 €