Koronavirus-tiedote


Nyt yli 50€ tilaukset 0€ toimituskuluilla!

Digishop Huolto
Kampanja

D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode

Toimitusaika:

Alle viikko

Saatavuus

Arabia Digishop

0 kpl

Hertoniemi - Hertsi Digishop

0 kpl

Leppävaara - Sello Digishop

0 kpl

Tampere-Hervanta DUO AVATAAN 12.8 Digishop

0 kpl

Tuusula Digishop

0 kpl

Varastotuotteita voi ostaa myymälöistä ilman nettitilausta

D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode
52.95 Varastossa


52,95 €
Tuotekuvausta ei toistaiseksi saatavissa.
Kuvaus

Yksityiskohdat

.
Lisätiedot

Lisätietoa

Tuotekoodi DEM-311GT
EAN 790069248153
Takuu 1 vuosi
Valmistaja D-Link
Arvostelut
Kysy tuotteesta

Tuotekysymykset

  • Lähetä kysymys. Vastaamme pian.


TOIMITUSKULUT
TOIMITUSTAPA TOIMITUSKULU
Posti - Kirje 2,95 €
Postiin tai pakettiautomaattiin 5,95 €
Ovelle - tai yrityspaketti 9,95 €
Nouto Digishop myymälästä 0,00 €